- Strona Główna -
- Historia Szkoły -
- Różności -
- Kronika Szkoły -
- Spotkania po latach -
- Muzeum - Kroniki -
Almanach Absolwentów IV L.O. im. H. Sienkiewicza w Częstochowie

Zmarła Beata Stroba ( Król )( matura 1976 )

Autor: Cieślak Aleksander
Data dodania: 01.06.2016 18:56:45

zdjecie maturalne
Kliknij aby powiekszyc zdjecie
zdjecie maturalne

Kliknij aby powiekszyc zdjecie


Do szkoły nadeszła smutna wiadomość. Zmarła nasza absolwentka z 1976 roku - Beata Stroba ( Król ).

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek ( 3 czerwca ) o godzinie 15.00 w kościele Św. Barbary ( ul. Augustyńska ), następnie kondukt żałobne uda się na cmentarz Kule.

Urodziła się 12 maja 1957 roku w Częstochowie. W latach 1972 - 1976 uczęszczała do IV LO im. H. Sienkiewicz do klasy IV c (profil matematyczno-fizycznej). Wychowawczynią była prof. Krystyna Gidziela.Liceum ukończyła z wyróżnieniem. Następnie podjęła edukację w Technikum Architektonicznym w Opolu, które ukończyła w 1979 roku. Następnie swoja edukację kontynuowała na Wydziale Architektury na Politechnice Wrocławskiej. Ukończyła je w 1986 roku. W latach 1986 - 1990 pracowała w Wojewódzkim Biurze Planowania Przestrzennego w Częstochowie.
W latach 1990 - 1991 była Głównym Architektem Wojewódzkim - Dyrektorem Wydziału Urbanistyki i architektury Urzędu wojewódzkiego w Częstochowie. Od 1992 - opracowywała własne prace autorskie w Pracowni Architektonicznej.
Była członkiem czynnym Polskiej Izby Architektonicznej, a także członkiem czynnym Polskiej Izby Inżynierii Budownictwa. Była delegatem na Zjazd Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa w Katowicach.
Od 45 lat związana była blisko z Związkiem Harcerstwa Polskiego. Była harcmistrzem, wychowawcą młodzieży, instruktorem ZHP.
Z zamiłowania była czynną żeglarką, a także pasjonatka wędrówek po Tatrach.


[Komentarze (0)]
- Redakcja Strony -
- Absolwenci -
- Wyszukiwanie -
- IV L.O. w Internecie -
- Absolwenci innych LO -

Projekt i wykonanie: © 2005 Tomasz 'Skeli' Witaszczyk, all rights reserved.
Modified by X-bot
Hosting stron internetowych