- Strona Główna -
- Historia Szkoły -
- Różności -
- Kronika Szkoły -
- Spotkania po latach -
- Muzeum - Kroniki -
Almanach Absolwentów IV L.O. im. H. Sienkiewicza w Częstochowie

Woźniak Robert Marcin

Autor: Cieślak Aleksander
Data dodania: 17.01.2013 12:41:57

Urodził się 11 listopada 1970 roku w Radomsku. Jego rodzicami byli Eugeniusz i Maria z domu Przybylska. 25 maja 1996 ukończył Wyższe Seminarium Duchowne i uzyskał uprawnienia do nauczania religii w szkole.
Swoja prace w szkolnictwie rozpoczął w roku 1996 w Szkole Publicznej w Kiedrzynie i równocześnie nauczał w ZS Budowlanej na ul. Jana Pawła II. Rok później został skierowany do nauczania w szkołach : Szkole Publicznej w Radomsku i w tej samej miejscowości w Liceum Ogólnokształcącym. Ponadto pracował w Zespole Szkól Technicznych i Ogólnokształcących im. S. Żeromskiego w Częstochowie i Społecznym Liceum Ogólnokształcącym Społecznego Towarzystwa Oświatowego, także w Częstochowie.
W LO im. H. Sienkiewicza w Częstochowie został zatrudniony 1 września 1998 roku na okres jednego roku. W tym samym czasie również został zatrudniony w CKU w Częstochowie na 10/18 etatu.
6 kwietnia 2000 roku uzyskał stopień nauczyciela mianowanego, natomiast 6 października tego samego roku stopień nauczyciela kontraktowego.

[Komentarze (0)]
- Redakcja Strony -
- Absolwenci -
- Wyszukiwanie -
- IV L.O. w Internecie -
- Absolwenci innych LO -

Projekt i wykonanie: © 2005 Tomasz 'Skeli' Witaszczyk, all rights reserved.
Modified by X-bot
Hosting stron internetowych