- Strona Główna -
->
Aktualnosci
->
Ksiega Gosci
->
Spis nauczycieli
->
Ankieta
- Historia Szkoły -
->
1862 - 1914
->
1939 - 1945
->
1915 - 1934 część I
->
1915 - 1939 część II
->
1945 - 2007 część I
->
1945 - 2007 część II
- Różności -
->
Administracja Strony
->
Chór i zespoły muzyczne
->
Czy wiesz że ?
->
Film o szkole
->
Kalendarium
->
Nauczyciele
->
Różne
->
Sport
->
Wspomnienia i anegdoty
->
Zasłużeni dla SZKOŁY
- Kronika Szkoły -
->
2000/01
->
2001/02
->
2002/03
->
2003/04
->
2004/05
->
2005/06
->
2006/07
->
2007/08
->
2008/09
->
2009/10
->
2010/11
->
2011/12
->
2012/13
->
2013/14
->
Lata 50 ' te
->
Lata 60 ' te
->
Lata 70 ' te
->
Lata 80 ' te
->
Lata 90 ' te
->
Lata Przedwojenne
->
Lata wojny i po
- Spotkania po latach -
->
Absolwenci po latach
->
Spotkania klasowe
->
Zjazd 2007
->
ZJAZD 2012
->
ZJAZD ABSOLWENTÓW 2017
->
Zjazd Absolwentów 2022
->
Zjazdy
- Muzeum - Kroniki -
->
TOWARZYSTWO
->
Zeskanowane Kroniki Sportowe
->
Zeskanowane Kroniki Szkolne
Almanach Absolwentów IV L.O. im. H. Sienkiewicza w Częstochowie
Rocznik 1950
Absolwent
Data ur.
Anzorge Marian
1 września 1930 r.
[Czytaj więcej]
Bankiet Henryk Józef
29 października 1928
[Czytaj więcej]
Berghauzen Jan Stanisław
24 lipca 1930 r.
[Czytaj więcej]
Bielobradek Wojciech Maciej
29 września 1929 r.
[Czytaj więcej]
Brzeziński Adam Józef
29 listopada 1930 r.
[Czytaj więcej]
Ciepiela Henryk
1 października 1930
[Czytaj więcej]
Cierniak Eugeniusz
6 stycznia 1931 r.
[Czytaj więcej]
Cyran Stanisław Józef
11 maja 1939 r.
[Czytaj więcej]
Czupryna Kazimierz Michał
24 września 1931 r.
[Czytaj więcej]
Duda Włodzimierz Bolesław
6 kwietnia 1930 r.
[Czytaj więcej]
Eljasz Lech Józef
15 lutego 1932 r.
[Czytaj więcej]
Fedkiw Michał
20 listopada 1931 r.
[Czytaj więcej]
Filipecki Jan Józef
30 marca 1931 r.
[Czytaj więcej]
Fiołna Jan
15 lutego 1931 r.
[Czytaj więcej]
Fręchowicz Stefan Eugeniusz
31 marca 1930 r.
[Czytaj więcej]
Gauda Waldemar Józef
6 lipca 1929 r.
[Czytaj więcej]
Gładysz Wiktor Marian
29 marca 1930 r.
[Czytaj więcej]
Grzywnowicz Jerzy Hubert
14 marca 1931 r.
[Czytaj więcej]
Habrowski Zbigniew Alfons
24 maja 1932 r.
[Czytaj więcej]
Hłond Wacław
12 lipca 1929 r.
[Czytaj więcej]
Huras Stanisław Franciszek
30 kwietnia 1930 r.
[Czytaj więcej]
Idziak Józef Marian
19 marca 1931 r.
[Czytaj więcej]
Jabłoński Tadeusz Jan
1 października 1930
[Czytaj więcej]
Juraszek Ryszard Jan
14 stycznia 1931 r.
[Czytaj więcej]
Kapalski Zygmunt Antoni
23 marca 1929 r.
[Czytaj więcej]
Kasprzak Franciszek
25 stycznia 1928 r.
[Czytaj więcej]
Kawa Tadeusz Franciszek
9 marca 1931 r.
[Czytaj więcej]
Kazanowski Józef Julian
18 marca 1932 r.
[Czytaj więcej]
Klecz Tadeusz
20 października 1929
[Czytaj więcej]
Kobielski Jerzy Jakub
25 lipca 1932 r.
[Czytaj więcej]
Korn Józef Władysław
7 sierpnia 1930 r.
[Czytaj więcej]
Kot Wiesław Aleksander
12 grudnia 1930 r.
[Czytaj więcej]
Kozierkiewicz Jerzy Kazimierz
3 marca 1930 r.
[Czytaj więcej]
Kulczycki Bruno Stanisław
13 lutego 1932 r.
[Czytaj więcej]
Kurpios Henryk Paweł
15 stycznia 1931 r.
[Czytaj więcej]
Kusiński Stanisław Józef
4 kwietnia 1930 r.
[Czytaj więcej]
Labocha Zbigniew Kazimierz
28 września 1932 r.
[Czytaj więcej]
Lesiński Leszek
1 maja 1930 r.
[Czytaj więcej]
Lubowski Zenon Stanisław
8 listopada 1932 r.
[Czytaj więcej]
Łata Tadeusz
1 stycznia 1930 r.
[Czytaj więcej]
Łukaszewski Leszek
4 stycznia 1930 r.
[Czytaj więcej]
Machejko Wiesław Andrzej
22 czerwca 1931 r.
[Czytaj więcej]
Małolepszy Edmund Józef
3 marca 1931 r.
[Czytaj więcej]
Maślanka Jerzy Marian
4 stycznia 1931 r.
[Czytaj więcej]
Milanowski Igor
29 grudnia 1929 r.
[Czytaj więcej]
Miniszewski Jerzy Jakub
25 lipca 1931 r.
[Czytaj więcej]
Nowicki Wiesław Stanisław
7 maja 1932 r.
[Czytaj więcej]
Nowotka Józef
22 stycznia 1931 r.
[Czytaj więcej]
Olszewski Zygmunt Wiesław
6 października 1930
[Czytaj więcej]
Ostrowski Karol Bartłomiej
21 października 1930
[Czytaj więcej]
Pacholec Mieczysław Kazimierz
27 marca 1927 r.
[Czytaj więcej]
Pacholec Romuald Władysław
5 stycznia 1929 r.
[Czytaj więcej]
Papież Józef Alfred
3 listopada 1930 r.
[Czytaj więcej]
Pawlica Jan Eugeniusz
5 marca 1930 r.
[Czytaj więcej]
Piekarski Jerzy Jan
15 stycznia 1930 r.
[Czytaj więcej]
Piekarski Lucjan
13 grudnia 1929 r.
[Czytaj więcej]
Płachecki Waldemar Wiktor
7 października 1931
[Czytaj więcej]
Płaczek Bohdan Wacław
12 września 1931 r.
[Czytaj więcej]
Przygoda Dariusz Adam
6 lipca 1932 r.
[Czytaj więcej]
Pychyński Bogumił Jerzy
11 marca 1930 r.
[Czytaj więcej]
Pydziński Bronisław
2 listopada 1929 r.
[Czytaj więcej]
Pydziński Wiesław
8 czerwca 1931 r.
[Czytaj więcej]
Radlak Włodzimierz Bronisław
20 lutego 1931 r.
[Czytaj więcej]
Rak Ryszard Józef
23 marca 1927 r.
[Czytaj więcej]
Rowiński Aleksander Władysław Antoni
9 marca 1931 r.
[Czytaj więcej]
Sakałus Eugeniusz
3 lipca 1930 r.
[Czytaj więcej]
Siemiński Lucjan Tadeusz
19 grudnia 1930 r.
[Czytaj więcej]
Siewierski Tadeusz Aleksander
7 października 1931
[Czytaj więcej]
Sitek Tadeusz Władysław
21 listopada 1929 r.
[Czytaj więcej]
Siwczyński Jerzy
8 września 1931 r.
[Czytaj więcej]
Skrzeszowski Henryk Czesław
28 stycznia 1930 r.
[Czytaj więcej]
Słomka Jerzy Stanisław
30 kwietnia 1932 r.
[Czytaj więcej]
Sneka Ryszard Zygmunt
1 kwietnia 1928 r.
[Czytaj więcej]
Sokołowski Ryszard Stanisław
16 maja 1930 r.
[Czytaj więcej]
Stępień Witold Jan
13 września 1931 r.
[Czytaj więcej]
Sypniewski Marceli Stanisław
21 września 1933 r.
[Czytaj więcej]
Szewczykowski Kazimierz Marcin
11 listopada 1930 r.
[Czytaj więcej]
Szlenk Zbigniew Jakub
25 lipca 1931 r.
[Czytaj więcej]
Szlęzak Tadeusz Mieczysław
31 stycznia 1930 r.
[Czytaj więcej]
Szuladziński Stanisław Ignacy
25 kwietnia 1931 r.
[Czytaj więcej]
Ślimak Zenon
30 września 1929 r.
[Czytaj więcej]
Świerczyński Wiesław Wacław
21 września 1930 r.
[Czytaj więcej]
Taranek Janusz
3 stycznia 1929 r.
[Czytaj więcej]
Tęsiorowski Andrzej Mateusz
21 września 1932 r.
[Czytaj więcej]
Trzepizur Wiesław Lucjan
7 stycznia 1931 r.
[Czytaj więcej]
Waśkowski Mieczysław Antoni
13 sierpnia 1929 r.
[Czytaj więcej]
Wizner Zdzisław Stanisław
7 lipca 1932 r.
[Czytaj więcej]
Włoszczowski Zbigniew
6 czerwca 1931 r.
[Czytaj więcej]
Wojtasik Leszek Jan
29 sierpnia 1930 r.
[Czytaj więcej]
Wolnik Janusz Józef
5 lutego 1932 r.
[Czytaj więcej]
Woźniak Zenon Marian
8 września 1929 r.
[Czytaj więcej]
Wódka Andrzej Józef
9 lipca 1932 r.
[Czytaj więcej]
Wrzaszczyk Tadeusz Włodzimierz
12 września 1932 r.
[Czytaj więcej]
Wtorek Wiesław
6 stycznia 1932 r.
[Czytaj więcej]
Zalewski Roman Jan
3 lipca 1930 r.
[Czytaj więcej]
Zawadzki Waldemar Mikołaj
4 grudnia 1930 r.
[Czytaj więcej]
Żurawski Zdzisław
16 stycznia 1929 r.
[Czytaj więcej]
[Komentarze (0)]
- Redakcja Strony -
Aktualnosci
<-
Ksiega Gosci
<-
Towarzystwo Przyjaciól Sienkiewicza
<-
- Absolwenci -
1870 - 1894
<-
1895 - 1919
<-
1920 - 1944
<-
1945 - 1969
<-
1970 - 1994
<-
1995 - 2019
<-
2020 - 2022
<-
Wybitni Absolwenci
<-
- Wyszukiwanie -
Znajdź absolwenta <-
Znajdź artykuł <-
lub nauczyciela <-
Ostatnie 20 artykułów
- IV L.O. w Internecie -
Strona Szkoły
<-
Szkolne forum
<-
Gazetka Szkolna
<-
- Absolwenci innych LO -
Traugutt
<-
Projekt i wykonanie: © 2005 Tomasz 'Skeli' Witaszczyk, all rights reserved.
Modified by X-bot
Hosting stron internetowych