- Strona Główna -
->
Aktualnosci
->
Ksiega Gosci
->
Spis nauczycieli
->
Ankieta
- Historia Szkoły -
->
1862 - 1914
->
1939 - 1945
->
1915 - 1934 część I
->
1915 - 1939 część II
->
1945 - 2007 część I
->
1945 - 2007 część II
- Różności -
->
Administracja Strony
->
Chór i zespoły muzyczne
->
Czy wiesz że ?
->
Film o szkole
->
Kalendarium
->
Nauczyciele
->
Różne
->
Sport
->
Wspomnienia i anegdoty
->
Zasłużeni dla SZKOŁY
- Kronika Szkoły -
->
2000/01
->
2001/02
->
2002/03
->
2003/04
->
2004/05
->
2005/06
->
2006/07
->
2007/08
->
2008/09
->
2009/10
->
2010/11
->
2011/12
->
2012/13
->
2013/14
->
Lata 50 ' te
->
Lata 60 ' te
->
Lata 70 ' te
->
Lata 80 ' te
->
Lata 90 ' te
->
Lata Przedwojenne
->
Lata wojny i po
- Spotkania po latach -
->
Absolwenci po latach
->
Spotkania klasowe
->
Zjazd 2007
->
ZJAZD 2012
->
ZJAZD ABSOLWENTÓW 2017
->
Zjazd Absolwentów 2022
->
Zjazdy
- Muzeum - Kroniki -
->
TOWARZYSTWO
->
Zeskanowane Kroniki Sportowe
->
Zeskanowane Kroniki Szkolne
Almanach Absolwentów IV L.O. im. H. Sienkiewicza w Częstochowie
Rocznik 1949
Absolwent
Data ur.
Bardziński Stanisław Romuald
13 czerwca 1927 r.
[Czytaj więcej]
Bilski Bogdan Michał
10 kwietnia 1926 r.
[Czytaj więcej]
Blachnicki Bolesław Antoni
15 sierpnia 1926 r.
[Czytaj więcej]
Bożek Bronisław
1 sierpnia 1925 r.
[Czytaj więcej]
Brzęczek Marian
24 marca 1928 r.
[Czytaj więcej]
Cyprys Jan Jerzy
20 września 1928 r.
[Czytaj więcej]
de Hahułowicz Matkowski Wacław Antoni
28 września 1927 r.
[Czytaj więcej]
Dzierzbiński Julian
23 sierpnia 1930 r.
[Czytaj więcej]
Faracik Bogumił Ludwik
21 lipca 1926 r.
[Czytaj więcej]
Fiuta Jan
1 czerwca 1928 r.
[Czytaj więcej]
Golachowski Wojciech Włodzimierz
31 maja 1929 r.
[Czytaj więcej]
Grefling Zdzisław Ignacy
11 czerwca 1928 r.
[Czytaj więcej]
Grochowski Ryszard Rafał
18 sierpnia 1930 r.
[Czytaj więcej]
Hajnrych Józef Kazimierz
5 lutego 1929 r.
[Czytaj więcej]
Idasz Józef
2 marca 1927 r,
[Czytaj więcej]
Imiołczyk Wiesław Stanisław
24 marca 1931 r.
[Czytaj więcej]
Janosik Wacław
12 czerwca 1930 r.
[Czytaj więcej]
Janson Andrzej
19 stycznia 1930 r.
[Czytaj więcej]
Kaczmarek Józef
17 września 1926 r.
[Czytaj więcej]
Kadłubek Jerzy
10 września 1929 r.
[Czytaj więcej]
Kanczewski Antoni Wiktor
14 października 1931
[Czytaj więcej]
Klaklik Jan Zbigniew
13 kwietnia 1928 r.
[Czytaj więcej]
Kleszcz Czesław Ignacy
11 stycznia 1925 r.
[Czytaj więcej]
Kott Gwidon Mieczysław
12 września 1926 r.
[Czytaj więcej]
Land Henryk Odon
18 listopada 1928 r.
[Czytaj więcej]
Land Roman Tomasz
7 marca 1927
[Czytaj więcej]
Lange Henryk
1 sierpnia 1926 r.
[Czytaj więcej]
Lange Kazimierz
21 sierpnia 1927 r.
[Czytaj więcej]
Lech Zygrfryd Wincenty
20 marca 1927 r.
[Czytaj więcej]
Lewandowski Stanisław Antoni
13 grudnia 1930 r.
[Czytaj więcej]
Majewski Ryszard
11 kwietnia 1928 r.
[Czytaj więcej]
Mesjasz Edward
1 lutego 1929 r.
[Czytaj więcej]
Mikoda Witold Stefan
1 września 1929 r.
[Czytaj więcej]
Miłkowski Stefan
9 sierpnia 1930 r.
[Czytaj więcej]
Miniszewski Zygmunt Antoni
29 maja 1927 r.
[Czytaj więcej]
Niewrzał Zbigniew Eugeniusz
19 czerwca 1930 r.
[Czytaj więcej]
Olczyk Marian
26 maja 1928 r.
[Czytaj więcej]
Omyła Mieczysław Maciej
25 grudnia 1929 r.
[Czytaj więcej]
Orłowski Edward Marian
1 lutego 1928 r.
[Czytaj więcej]
Oszczygieł Andrzej
24 lutego 1931 r.
[Czytaj więcej]
Pasek Stanisław Marian
27 listopada 1928 r.
[Czytaj więcej]
Passak Kazimierz Marian
28 lipca 1926 r.
[Czytaj więcej]
Pawlikowski Tadeusz Adam
23 października 1931
[Czytaj więcej]
Piątkiewicz Wiesław Wincenty
19 lutego 1928 r.
[Czytaj więcej]
Piesiak Ryszard Józef
16 marca 1930 r.
[Czytaj więcej]
Pikor Mieczysław
17 sierpnia 1930 r.
[Czytaj więcej]
Piwowarczyk Edward Marcin
8 lutego 1926 r.
[Czytaj więcej]
Politacha Zdzisław Wawrzyniec
5 września 1929 r.
[Czytaj więcej]
Popiński (Bartnik) Janusz Józef
27 kwietnia 1930 r.
[Czytaj więcej]
Popiołek Jan Tadeusz
19 kwietnia 1931 r.
[Czytaj więcej]
Prasznic Bogusław Antoni
13 kwietnia 1929 r.
[Czytaj więcej]
Prusek Jan Henryk
19 maja 1929 r.
[Czytaj więcej]
Puchalski Tadeusz
4 sierpnia 1929 r.
[Czytaj więcej]
Pytel Jan Adam
25 czerwca 1930 r.
[Czytaj więcej]
Pytlewski Zbigniew Stanisław Antoni
8 września 1930 r.
[Czytaj więcej]
Sekret Antoni Alfons
2 sierpnia 1929 r.
[Czytaj więcej]
Słomczyński Edward Tadeusz
26 września 1929 r.
[Czytaj więcej]
Sobota Jan
3 maja 1929 r.
[Czytaj więcej]
Stoszek Andrzej Jan
20 marca 1931 r.
[Czytaj więcej]
Szmekel Jerzy Wiktor
28 lipca 1930 r.
[Czytaj więcej]
Szummer Andrzej Franciszek
3 października 1931
[Czytaj więcej]
Szyda Mieczysław
15 lipca 1928
[Czytaj więcej]
Szymański Marian Zygmunt
12 września 1929 r.
[Czytaj więcej]
Szymczyk Alfons Wiktor Leszek
3 grudnia 1927 r.
[Czytaj więcej]
Świąć Jan Stanisław
11 listopada 1929 r.
[Czytaj więcej]
Święcik Kazimierz Benon
31 marca 1928 r.
[Czytaj więcej]
Turski Zygmunt Tomasz
1 stycznia 1924 r.
[Czytaj więcej]
Ujma Zdzisław Stefan
23 marca 1930 r.
[Czytaj więcej]
Walenta Andrzej Franciszek
25 września 1931 r.
[Czytaj więcej]
Waluszkiewicz Stanisław Kazimierz
3 marca 1929 r.
[Czytaj więcej]
Witczak Ryszard Tadeusz
3 kwietnia 1929 r.
[Czytaj więcej]
Włochowicz Andrzej Wiesław
4 lutego 1931 r.
[Czytaj więcej]
Wolkenberg Władysław Andrzej
30 listopada 1931 r.
[Czytaj więcej]
Woźniak Bogusław Edward
23 sierpnia 1925 r.
[Czytaj więcej]
Woźnica Eligjusz Zbigniew
26 lutego 1930 r.
[Czytaj więcej]
Wójcik Jerzy Ryszard
23 października 1929
[Czytaj więcej]
Wylężałek Zbigniew Jerzy
17 grudnia 1922 r.
[Czytaj więcej]
Zakrzewski Jerzy Marian
1 lipca 1926 r.
[Czytaj więcej]
Zamora Zygmunet
27 lutego 1929 r.
[Czytaj więcej]
Zaremba Henryk Erazm
1 maja 1929 r.
[Czytaj więcej]
Zelichowski Konstanty
19 czerwca 1926 r.
[Czytaj więcej]
Zymek Edward Ryszard
7 listopada 1930 r.
[Czytaj więcej]
[Komentarze (0)]
- Redakcja Strony -
Aktualnosci
<-
Ksiega Gosci
<-
Towarzystwo Przyjaciól Sienkiewicza
<-
- Absolwenci -
1870 - 1894
<-
1895 - 1919
<-
1920 - 1944
<-
1945 - 1969
<-
1970 - 1994
<-
1995 - 2019
<-
2020 - 2022
<-
Wybitni Absolwenci
<-
- Wyszukiwanie -
Znajdź absolwenta <-
Znajdź artykuł <-
lub nauczyciela <-
Ostatnie 20 artykułów
- IV L.O. w Internecie -
Strona Szkoły
<-
Szkolne forum
<-
Gazetka Szkolna
<-
- Absolwenci innych LO -
Traugutt
<-
Projekt i wykonanie: © 2005 Tomasz 'Skeli' Witaszczyk, all rights reserved.
Modified by X-bot
Hosting stron internetowych