- Strona Główna -
- Historia Szkoły -
- Różności -
- Kronika Szkoły -
- Spotkania po latach -
- Muzeum - Kroniki -
Almanach Absolwentów IV L.O. im. H. Sienkiewicza w Częstochowie

Iwańczak Witold Robert

Autor: Cieślak Aleksander
Data dodania: 04.09.2005 10:56:28

Kliknij aby powiekszyc zdjecie


Iwańczak Witold Robert

Urodził się 24 maja 1961 roku w Częstochowie. Po ukończeniu Politechniki Częstochowskiej Wydział Elektryczny i otrzymaniu tytuł magistra inżyniera elektryka rozpoczął swoją pracę zawodową w przemyśle. Po trzech latach przeniósł się do pracy w szkole. Zaczął uczyć przedmiotów elektrycznych i elektronicznych w Technicznych Zakładach Naukowych im. gen. W. Sikorskiego w Częstochowie, gdzie pracuje do dziś – teraz jako nauczyciel przedmiotów informatycznych specjalizując się w sieciach komputerowych i systemach operacyjnych. Dodatkowo od stycznia 1998r. pracuje w redakcji Tygodnika Katolickiego „Niedziela”, gdzie pełni funkcję głównego informatyka.
W IV LO im. H. Sienkiewicza pracował jako nauczyciel informatyki w latach 1994 – 1998 ale nigdy nie był tu zatrudniony na pełnym etacie.
Ma na swym koncie wiele publikacji zawodowych – w tym również w magazynie „CHIP” oraz (napisaną wspólnie z żoną) książkę „Rozmowy nie tylko na dobranoc”, wyd. Tygodnik Katolicki „Niedziela”, Częstochowa 2000, ISBN 83-88389-37-8. Jest żonaty, ma czwórkę dzieci.


[Komentarze (1)]
- Redakcja Strony -
- Absolwenci -
- Wyszukiwanie -
- IV L.O. w Internecie -
- Absolwenci innych LO -

Projekt i wykonanie: © 2005 Tomasz 'Skeli' Witaszczyk, all rights reserved.
Modified by X-bot
Hosting stron internetowych